Philco FAMILY CLUB


 
Registráciou do Philco Family Club získate veľa výhod. Budete vždy ako prvý informovaní o všetkých novinkách a akciách, ktoré pre Vás pripravujeme. Môžete sa zúčastniť súťaží o výrobky Philco, v ktorých môže vyhrať naozaj každý.
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Odhlásiť sa z odberu noviniek


Spotrebiteľ svojou registráciou udeľuje súhlas v súlade § 19-30 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov so spracovaním, poskytnutím a sprístupnením svojich osobných údajov spoločnosti FAST PLUS, spol. s r.o., so sídlom na Na pántoch 18, 831 06 Bratislava, IČO: 35712783, IČ DPH: SK2020227616, ako aj údajov o nákupoch tovaru a služieb (názov tovaru, miesto nákupu, čas nákupu, platobné podmienky a hodnota nákupu) na účely marketingu (najmä distribúcie listu, elektronického listu a/alebo SMS správy obsahujúcej informácie o výhodách a akciách poskytovaných zo strany FAST PLUS alebo jej obchodných partnerov), vrátane vykonávania marketingových aktivít spojených s menom spoločnosti FAST PLUS, ako aj jej siete maloobchodných predajní PLANEO Elektro a to na dobu, pokiaľ bude stránka www.philco.sk prevádzkovaná spoločnosťou FAST PLUS spol. s r.o.. Tento súhlas súčasne slúži aj ako aktualizácia už poskytnutých osobných údajov. Ako dotknutá osoba vyhlasujem, že som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, ako aj možnosti súhlas so spracúvaním osobných údajov kedykoľvek odvolať, na základe písomnej žiadosti adresovanej spoločnosti FAST PLUS spol. s r.o.

Zásady ochrany osobných údajov nájdete TU.

Zodpovedná osoba:
Centrum pro ochranu osobních údajů s.r.o.
IČ: 062 42 430
sídlo:  Lidická 710/57, Veveří, 602 00 Brno
email: fastplus@coou.cz
 


 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Spoznajte legendárnu značku Philco v jej preslávenej histórii - Od baterky (1892) po pranie a rúru (2011).

Čítať viac

Zaostrené na priestor

Zaostrené na priestor

Predstavte si chladničku s naozaj veľkým XXL objemom, v luxusnom dizajne, ktorá Vás aj v noci privíta vďaka LED diódami podsvietenými madlami.

Čítať viac

Philco doporučuje riad Lamart

Philco doporučuje riad Lamart

Značka Lamart by Pierre Lamart reprezentuje širokú škálu moderného a cenovo dostupného kuchynského náčinia a riadu.

Čítať viac