Registrácia služby „BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY“


 
Vážený zákazník,
ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavil nákupom nového spotrebiča Philco.
 
S novým spotrebičom ste získal v prvom rade spoľahlivého, verného a vysoko funkčného pomocníka. Zároveň ste sa tiež stal členom rodiny spokojných majiteľov produktov Philco a vďaka registrácii vám poskytneme Bezplatný servis na produkt PHILCO, a to po dobu 3 rokov navyše, teda 36 mesiacov navyše od skončenia 2-ročnej zákonnej záručnej lehoty za akosť. Túto službu poskytujeme na voľne stojace a vstavané domáce spotrebiče v produktových kategóriách PRANIE, SUŠENIE, CHLADENIE, UMÝVANIE a VARENIE vrátane voľne stojacich mikrovlnných rúr. Bezplatný servis nie je poskytovaný a nemožno ho registrovať pre ostatné malé domáce spotrebiče.  (napr. kanvice, kuchynské roboty, stolné mixéry atď.).
 
Teraz už len stačí, keď si pozorne prečítate podmienky poskytnutia Bezplatného servisu, vyplníte formulár umiestnený pod textom - a máte po starostiach! Podmienkou na získanie služby je registrácia v termíne, najneskôr do 14 dní po kúpe. Vyplnením formulára a jeho uložením súhlasíte s podmienkami tejto služby. Na vami zadanú e-mailovú adresu dostanete certifikát preukazujúce registrácii služby, ktorý starostlivo uschovajte, slúži vám pre uplatnenie Bezplatného servisu v rámci 3., 4. a 5. roku po kúpe.
 
Ešte raz vám ďakujeme a prajeme veľa spokojnosti s našimi výrobkami Philco.
 
Váš Philco teamPSČ, Město


Dátum kúpy:
Kalendár

 
 

Podmienky pre bezplatný servis na produkt Philco  +3 ROKY
* Sériové číslo nájdete na výrobnom štítku spotrebiča (v riadku s nápisom Serial No., popr. SN). Prosíme, nevpisujte čísla nájdené na obale výrobku!


Spotrebiteľ si je vedomý, že v súlade s § 19-30 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov budú spracované jeho osobné údaje (meno, priezvisko, adresa, telefón, e-mail) na účely spojené s registráciou predĺženej záruky ako aj údaje o spotrebiteľom realizovaných nákupoch tovaru (dátum nákupu, kde bol tovar zakúpeny, číslo dokladu, model a sériové číslo výrobku) spoločnosťou FAST PLUS, a.s., so sídlom na Na pántoch 18, 831 06 Bratislava, IČO: 35712783, IČ DPH: SK2020227616, e-mail: oou@philco.sk a to na dobu, pokiaľ bude spoločnosť FAST PLUS, a.s. poskytovať predĺženú záruku. Spotrebiteľ si je týmto vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. 

Zásady ochrany osobných údajov nájdete TU.

Poverenec pre ochranu osobných údajov:
Centrum pro ochranu osobních údajů s.r.o.
IČO: 062 42 430
sídlo:  Lidická 710/57, Veveří, 602 00 Brno
email: fastplus@coou.cz
 


 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Spoznajte legendárnu značku Philco v jej preslávenej histórii - Od baterky (1892) po pranie a rúru (2011).

Čítať viac

Philco odporúča riad Lamart

Philco odporúča riad Lamart

Značka Lamart by Pierre Lamart reprezentuje širokú škálu moderného a cenovo dostupného kuchynského náčinia a riadu.

Čítať viac