Registrácia služby „BEZPLATNÝ SERVIS +36 MESIACOV“


 
Vážený zákazník,
ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavil nákupom nového spotrebiča Philco.
 
S novým spotrebičom ste získal v prvom rade spoľahlivého, verného a vysoko funkčného pomocníka. Zároveň ste sa tiež stal členom rodiny spokojných majiteľov produktov Philco a vďaka registrácii vám poskytneme Bezplatný servis na produkt PHILCO, a to po dobu 3 rokov navyše, teda 36 mesiacov navyše od skončenia 2-ročnej zákonnej záručnej lehoty za akosť. Túto službu poskytujeme na na voľne stojace a vstavané domáce spotrebiče z produktových kategóriách PRANIE, SUŠENIE, CHLADENIE, UMÝVANIE a VARENIE vrátane voľne stojacich mikrovlnných rúr. Bezplatný servis nie je poskytovaný a nemožno ho registrovať pre ostatné malé domáce spotrebiče.
 
Teraz už len stačí, keď si pozorne prečítate podmienky poskytnutia Bezplatného servisu, vyplníte formulár umiestnený pod textom - a máte po starostiach! Podmienkou na získanie služby je registrácia v termíne, najneskôr do 14 dní po kúpe. Vyplnením formulára a jeho uložením súhlasíte s podmienkami tejto služby. Na vami zadanú e-mailovú adresu dostanete certifikát preukazujúce registrácii služby, ktorý starostlivo uschovajte, slúži vám pre uplatnenie Bezplatného servisu v rámci 3., 4. a 5. roku po kúpe.
 
Ešte raz vám ďakujeme a prajeme veľa spokojnosti s našimi výrobkami Philco.
 
Váš Philco teamPSČ, Město


Dátum kúpy:
Kalendár

 
 

Podmienky pre bezplatný servis na produkt Philco po dobu 36. mesiacov
* Sériové číslo nájdete na výrobnom štítku spotrebiča (v riadku s nápisom Serial No., popr. SN). Prosíme, nevpisujte čísla nájdené na obale výrobku!


Spotrebiteľ si je vedomý, že v súlade s § 19-30 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov budú spracované jeho osobné údaje (meno, priezvisko, adresa, telefón, e-mail) na účely spojené s registráciou predĺženej záruky ako aj údaje o spotrebiteľom realizovaných nákupoch tovaru (dátum nákupu, kde bol tovar zakúpeny, číslo dokladu, model a sériové číslo výrobku) spoločnosťou FAST PLUS, a.s., so sídlom na Na pántoch 18, 831 06 Bratislava, IČO: 35712783, IČ DPH: SK2020227616, e-mail: oou@philco.sk a to na dobu, pokiaľ bude spoločnosť FAST PLUS, a.s. poskytovať predĺženú záruku. Spotrebiteľ si je týmto vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. 

Zásady ochrany osobných údajov nájdete TU.

Poverenec pre ochranu osobných údajov:
Centrum pro ochranu osobních údajů s.r.o.
IČO: 062 42 430
sídlo:  Lidická 710/57, Veveří, 602 00 Brno
email: fastplus@coou.cz
 


 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Spoznajte legendárnu značku Philco v jej preslávenej histórii - Od baterky (1892) po pranie a rúru (2011).

Čítať viac

Philco odporúča riad Lamart

Philco odporúča riad Lamart

Značka Lamart by Pierre Lamart reprezentuje širokú škálu moderného a cenovo dostupného kuchynského náčinia a riadu.

Čítať viac

Systém TwinJet  - priame sprchovanie

Systém TwinJet - priame sprchovanie

Jedná sa o recirkulačný systém s dvoma tryskami, kde prebieha priame sprchovanie bielizne priamo s pracím prostriedkom.

Čítať viac