Predstavujeme Služby +,
ktoré získate s nákupom spotrebičov Philco


 

 

+3 roky

BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY


Za spoľahlivosť spotrebičov Philco ručíme, a preto ponúkame zákazníkom ZDARMA navyše službu "BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY", ktorá prináša registrovaným užívateľom 3 roky pozáručného servisu po uplynutí dvojročnej zákonnej záručnej lehoty, to znamená spolu 5 rokov bez starostí.

Podmienkou pre získanie tejto služby je včasná registrácia vami zakúpeného produktu. Stačí spotrebič do 14 dní od kúpy zaregistrovať tu, kde sú definované podmienky tejto služby.

Službu "BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY" ponúkame iba na voľne stojace a vstavané domáce spotrebiče z produktových kategóriách PRANIE, SUŠENIE, CHLADENIE, UMÝVANIE a VARENIE vrátane voľne stojacich mikrovlnných rúr.
Bezplatný servis nie je poskytovaný a nemožno ho registrovať pre ostatné malé domáce spotrebiče.
  cara.jpg

 

10_let_motor_cz-150.jpg

10 ROKOV ZÁRUKA NA MOTOR


Ku všetkým spotrebičom Philco, ktoré sú vybavené inovatívnym INVERTOROVÝM motorom, ponúkame ZDARMA službu "10 rokov ZÁRUKA NA MOTOR".
 
Výrobky vybavené invertorovým motorom nájdete v produktovej kategórii chladničiek, mrazničiek, práčok a veľmi skoro uvedieme na trh výrobky z kategórie sušičiek bielizne a umývačiek riadu. Túto službu získavate k vami zakúpenému spotrebiču automaticky bez registrácie. Invertorový motor predstavuje technologickú špičku v konštrukcii motorov. Tento bezkefkový motor využíva elektromagnetické pole, v ktorom je menšie trenie než v motore asynchrónnom, čím dochádza k menšiemu opotrebovaniu súčiastok.
 
Zároveň majú motory tejto konštrukcie menšiu spotrebu. Invertorový motor má dlhú životnosť, nízku spotrebu, v neposlednom rade veľmi nízku hlučnosť a je na neho poskytnutá záruka 10 rokov.
  cara-(1).jpg

 

10_let_topeni_cz-150.jpg

10 ROKOV ZÁRUKA NA OHRIEVACIE TELESO


Ku všetkým práčkam Philco z dizajnového radu Chiva ponúkame ZDARMA službu „10 ROKOV ZÁRUKA NA OHRIEVACIE TELESO“.

Túto službu získavate k vami zakúpenej práčke automaticky bez registrácie. Ohrievacie teleso v automatických práčkach je jeden z komponentov, ktorý je najviac náchylný k poškodeniu. Ak sa tak stane, automatická práčka nehreje a vy nevyperiete, alebo je prací program dlhší a drahší.

Vodný kameň je jednou z hlavných príčin nefunkčnosti kúrenia a celej práčky. NiHeater, ohrievacie teleso s 10-ročnou zárukou v práčkach Philco je vyrobené inovatívnou technológiou s použitím prímesi niklu, ktorý odpudzuje horčík a vápnik - hlavné prvky vodného kameňa. Na NiHeater ohrievacom telese s 10-ročnou zárukou sa preto vodný kameň neusadzuje.


 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Spoznajte legendárnu značku Philco v jej preslávenej histórii - Od baterky (1892) po pranie a rúru (2011).

Čítať viac

Philco odporúča riad Lamart

Philco odporúča riad Lamart

Značka Lamart by Pierre Lamart reprezentuje širokú škálu moderného a cenovo dostupného kuchynského náčinia a riadu.

Čítať viac